لطفا منتظر بمانید...

توضیحات تکمیلی در مورد انتقال فروشگاه سکه ها

با توجه به توضیحات کوتاهی که در خبر «اطلاعیه مهم؛ حتما بخوانید» اعلام شد. حجمه ای از پرسش ها و انتقادات مطرح گردیده که کاملا طبیعی می باشد و بدلیل روشن نکردن موضوع از طرف ما برای کاربران و مشتریان محترم به وجود آمده است.

از این رو وظیفه خود می دانیم به تمامی شائبه ها، پرسش ها و انتقادات پیش آمده ، پاسخ داده و سوء تفاهمات را تا حد امکان برطرف نماییم.

قبل از هر چیز باید اصل مطلب را دقیقا روشن نماییم. با تاکید بر اینکه در این انتقال تنها فروشگاه و قیمت ها است که از سایت سکه ها جدا خواهند شد. و سایت سکه ها هرگز غیرفعال یا تعطیل نخواهد شد.

با توجه به خبر «پایگاه سکه ها 10 ساله شد!» که در سال 1396 منتشر کرده ایم و به اهداف برنامه ریزی شده خود تا حدی اشاره داشته ایم، در نظر داریم این اهداف را طی چند برنامه زمانی مشخص اجرا نماییم. بدیهی است که اجرای آنها فارق از مطرح کردن جزئیات آن، زمانبر می باشد.

پاسخ به پرسش های مطرح شده

 

پرسش: آیا فروشگاه سکه ها در سایت ایران آنتیک همان روال سابق و قابل اعتماد خود را خواهد داشت؟

پاسخ: بله ، چون تنها نام فروشگاه سکه ها ، به فروشگاه ایران آنتیک تغییر پیدا خواهد کرد و روالی که در فروشگاه سکه ها وجود داشته در فروشگاه ایران آنتیک هم همان است. فقط بایستی هنگام خرید به نام فروشنده «ایران آنتیک» توجه نمایید.

 

پرسش: آیا لیست قیمت ها در سایت سکه ها حذف و به کلی به آنجا انتقال داده می شود؟

پاسخ: تنها چیزی که از لیست جداول سایت سکه ها حذف خواهد شد قیمت است. در ایران آنتیک جداول قیمت بصورت دینامیک و یکپارچه تدارک دیده شده که به سرعت در حال تکمیل است.

 

پرسش: آیا سایت سکه ها قرار است صرفا کاتالوگ سکه های ماشینی ایران شود؟

پاسخ: سایت سکه ها راهنمای سکه های ایران است و شامل همه سکه های ایران می شود و تنها محدود به سکه های ماشینی نمی باشد.

 

پرسش: آیا برای سکه های تاریخی و سکه های خارجی برنامه ریزی خاصی انجام شده است؟

پاسخ: در سایت سکه ها فقط برای سکه های ایران بدلیل گستردگی که دارد برنامه ریزی انجام شده است. اما در ایران آنتیک تهیه جداول قیمتی برای سکه های خارجی آغاز شده است.

 

پرسش: آیا این بخش پرسش و پاسخ به سایت ایران آنتیک انتقال داده می شود و امکان پرسش تنها برای خریداران اشتراک شدنی است؟

پاسخ: خیر، چنین اتفاقی رخ نمی دهد و بخش «پرسش و پاسخ» به قوت خود باقی خواهد ماند و امکاناتی هم در آینده به آن اضافه می گردد.

 

پرسش: آیا درصد تخفیف کاربران ویژه یا همان تخفیف وفاداری به سایت جدید انتقال پیدا می‌کند و یا با بسته شدن فروشگاه از بین می‌رود؟

پاسخ: با بسته شدن خرید در سایت سکه ها این تخفیف ها نیز از بین می رود و انتقال پیدا نخواهد کرد. بر اساس تغییر سیاست ما و نگرشِ به حداقل رساندن سود دریافتی از محصولات ، در ایران آنتیک قیمت ها کاملا مقطوع می باشند. اما سیستمی آماده شده است تا کاربران وفادار بر مبنای خرید خود امتیازی به نام سانتیک دریافت کرده و با آنها محصولات مشخصی را خرید نمایند ویا اشتراک VIP تهیه و تمدید نمایند. در مورد این سیستم در آینده بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

پرسش: آیا حساب های کاربری از سایت سکه ها حذف می شود؟

پاسخ: خیر، حساب های کاربری فعال خواهند ماند و مورد استفاده آن با اضافه شدن امکانات جدید به سایت سکه ها بیشتر هم خواهد شد.

 

پرسش: آیا شما هم می خواهید مانند ایسام و ebay کار کنید؟

پاسخ: خیر، در ایران آنتیک اجازه فروش هر کالا با هر قیمتی داده نخواهد شد. کابرانی اجازه فروش کالا را خواهند داشت که تمامی شرایط لازم را داشته باشند و کالاهایی اجازه فروش خواهند داشت که دارای اصالت و قیمت منصفانه و کارشناسی شده باشند. جزئیات این شرایط در آینده و با فعالسازی رسمی مارکت ایران آنتیک ، فعال و قابل مشاهده خواهد شد.

 

پرسش: اشتراک VIP ، VIP+ و غیره چیست؟

پاسخ: اشتراک VIP ، یک اشتراک ویژه برای دسترسی به قسمت های ویژه ایران آنتیک است، قسمت هایی که یک کاربر عادی اجازه دسترسی به آن را ندارد. کاربران عادی می توانند این اشتراک را با پرداخت مبلغ آن تهیه ، و مشتریان وفادار می توانند از حساب سانتیک خود پرداخت نمایند. دیگر اشتراک ها قابل تهیه و پرداخت نمی باشد و لطفا در مورد آنها سوال و قضاوت نفرمائید.

 

پرسش: مزایده ها چگونه است و نحوه برگزاری آن به چه صورت است و آیا کاربران هم می توانند مزایده برگزار کنند؟

پاسخ: سیستم مزایده در ایران آنتیک مشابه ebay کار می کند با این تفاوت که دارای تخمین قیمت علاوه بر قیمت پایه می باشد و تقریبا همه چیز برای شرکت کنندگان تا حد ممکن شفاف است. در ایران آنتیک کاربران نمی توانند مزایده برگزار نمایند. و مزایدات کالاهایی که دارای شرایط لازم هستند فقط از سوی ایران آنتیک برگزار خواهد شد. با فعالسازی اولین مزایده رسمی ، اطلاعات بیشتر و راهنما در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

 

پرسش: چرا برای دیدن جداول قیمت ها اشتراک پولی می گیرید؟

پاسخ: جداول قیمت شامل سکه های ایرانی و خارجی ، اسکناس های ایرانی و خارجی ، تمبرهای ایرانی ، سکه های طلای کلکسیونی ایرانی ، سکه شاباش و مدال های یادبود، ژتون ها و... می باشد. ایجاد ، ارتقاء و بروز رسانی ، و حفظ این حجم بزرگ از جداول قیمتی برای ما هزینه های مالی زیادی دارد و همچنین نیاز به نیروی متخصص انسانی می باشد و برای تامین این هزینه ها چاره ای جزء دریافت حق اشتراک نداریم.

همانطور که مطلع هستید مجموعه داران سکه ، اسکناس ، تمبر و ... برای تهیه کاتالوگ چاپی هرساله مبلغی را هزینه می کنند تا کاتالوگ قیمت جدید تهیه نمایند. با این نیت که قیمت های جدید را ببیند. اما این کاتالوگ را نمی توانند همه جا به همراه داشته باشند و به سرعت به آن رجوع کنند.

قطعا هزینه ای که یک کاربر برای اشتراک VIP برای مشاهده جداول قیمت در ایران آنتیک می دهد به مراتب کمتر از کاتالوگ های چاپی می باشد.

مشتریان و کاربرانی که علاقمند به ثبت نام در ایران آنتیک هستند می توانند نام « ایران آنتیک » را در گوگل جستجو نموده و پس از مشاهده سایت ثبت نام نمایند و یا مستقیما از طریق لینک های زیر عضو سایت و شبکه های مجازی آن شوند.

 

https://iranantiq.com

https://t.me/iranantiq

https://www.instagram.com/iranantiq

 

 

از همه دوستان و مشتریان گرامی که ما را مورد عنایت خود قرار داده اند، از جانب خود و مجموعه ایران آنتیک کمال تشکر را داریم. و از همه کاربران و مشتریانی که در این مدت چند ماهه با صبر و شکیبایی خود منتظر مانده اند، بسیار سپاسگزاریم.

 

سید مهدی موسوی

راهنمای سکه های ایران

www.sekeha.com

نویسنده
تاریخ ارسال
بازدید 3352
/توضیحات-تکمیلی-در-مورد-انتقال-فروشگاه-سکه-ها.html
logo
سکه ها

توضیحات تکمیلی در مورد انتقال فروشگاه سکه ها

توضیحات تکمیلی در مورد انتقال فروشگاه سکه ها550400
با توجه به توضیحات کوتاهی که در خبر « اطلاعیه مهم؛ حتما بخوانید » اعلام شد. حجمه ای از پرسش ها و...

دیدگاه ها

*****
سلام
در ایران آنتیک برای دو مورد ذیل نیاز به خرید اشتراک هست؟
1_ خرید عادی سکه
2_ شرکت در مزایدات سکه
در مجموع دو نوع اشتراک داریم یا سه نوع؟ (عادی و vip و vip+).

پاسخ:
فعلا نیازی به تهیه اشتراک نمی باشد. هر زمان کاتالوگ قیمت ها را تکمیل و بروز رسانی کردیم. اطلاع رسانی خواهیم نمود تا کاربرانی که علاقمند به مشاهده قیمت های پیشنهادی هستند اشتراک تهیه نمایند.
1. خیر ، نیازی نیست.
2. بله، اما برای مشاهده مزایده ها نیازی به تهیه اشتراک نمی باشد.
همانطور که عنوان شد تنها اشتراک قابل تهیه از سوی کاربران ، اشتراک VIP می باشد.
*****
با سلام. ایا فروشگاه شما دارای صفحه اختصاصی در سایت جدید است؟ چطور میتوان محصولاتی که فقط توسط شما ارائه می شود را در سایت پیدا کرد؟

پاسخ:
بله ، بطور مثال : صفحه اختصاصی فروشنده ایران آنتیک
در سایت ایران آنتیک می توانید نام فروشنده مورد نظر را جستجو نمایید تا محصولات آن فروشنده در نتیجه جستجو ظاهر شود.
همچنین در آینده لیستی از فروشندگاه در منوی دسترسی سریع که در آینده نزدیک فعال خواهد شد خواهیم داشت.
*****
با سلام مجدد
سوال اول که توسط مجموعه دار عزیز "نوری" پرسیده شده بود پاسخ داده بودید که مابقی لیست تنها برای کسانی قابل مشاهده هست که اشتراک خریده باشند...ولی الان اون جواب حذف شده...
از اون جواب اینگونه به نظر میرسید

پاسخ:
متوجه منظور ایشان نشده بودیم، در حال اصلاح پاسخ هستیم.
*****
با سلام و وقت بخیر...
فیدبک ها خیلی خوب نیست ظاهرا...
گفتنی ها را دوستان گفتن اما به نظر بنده این شاید خیلی ناراحت کننده باشه که برای دیدن محصولات سایت باید اشتراک خرید...! خب اینهمه فروشگاه... از فروشندگان معتبر شهر بگیرید تا ایسام و...نمیدونم با چه رابطه سنجش معیاری به این نتیجه رسیدید که یک فروشگاه واسه راه دادن مشتری هاش و دیدن محصولاتش ورودی بگیره؟!! اینکه سکه های ناصرالدین تا محمدعلی با اشتراک ویژه دیده میشن... فکر نمیکنم چنین سیاستی در هیچ فروشگاه فیزیکی و مجازی وجود داشته باشه!! ضمن اینکه UI و UX سایت سکه ها به شدت قوی تر از ایران آنتیک طراحی و پیاده سازی شده.
این درسته که هر فرد، سازمان یا شرکت یا فروشگاه یا هرچیزی دیگه ای باید به فکر پیشرفت خودش، سازمانش و بخصوص فروشش باشه ولی دیجیتال مارکتینگ بحثش با فروشگاه های سنتی خیلی متفاوته! سنجش، پژوهش، بررسی معیار ها و.... جامعه آماری بسیار مهمه چرا که فروشگاه هایی که نمیخوام اسم بیارم برای کسب درامد بیشتر سیاست های غلط و بدون پژوهشی رو پیش گرفتن و برای سود بیشتر فروش کالاها رو به خرده فروشان انتقال دادند و صرفا درصد خودشون رو از فروشنده می گرفتن... (احتمالا حدس میزنید کدوم فروشگاه رو میگم) و در نهایت فیدبک بسیار بدی رو از کاربرا گرفت. این فروشگاه که در حوزه فروش محصولات دیجیتال رتبه اول بود خیلی راحت بخاطر سیاست غلط با شکست روبرو شد و برگشت به سیاست های قبل که متاسفانه رقبا تو این مدت خیلی خوب تونستن پیشه بگیرن و مطرح بشن...امیدورام این تصمیم با پژوهش و تیم قوی در حوزه دیجیتال مارکتینگ همراه بوده باشه...و امیدوارم حداقل اوناییم که از هرجایی حتی سرچ گوگل با سایت شما آشنا شدن و خواستن از سایتتون سکه بخرن و وارد حوزه مجموعه داری بشن نخوان واسه دیدن محصولات پول بدن...چون بی شک صفحه رو می بندن و به فروشگاه های دیگه سرازیر میشن...
با تشکر

پاسخ:
جناب ادیب گرامی ، ما هرگز و هیچ کجا نگفته ایم برای راه دادن یا دیدن یک محصول از کاربران حق اشتراک خواهیم گرفت!
اگر منظور جنابعالی دسته بندی ها است، هنوز بطور کامل آماده نشده است. همچنین فقط «قیمتِ جداول» است که با حق اشتراک قابل رویت خواهد شد.
همچنین در تلاش هستیم تجربه کاربری را روز بروز ارتقاء بخشیم و همچنین چیدمان و طرح کلی وبسایت را تا جایی که می توانیم کاربر پسند نماییم.
سپاس از توجه جنابعالی
*****
با عرض سلام و احترام،
بنده هم کاملا با حرف های جناب آقای شهریاری موافق هستم و فکر نمیکنم که صحیح باشد که تخفیف های ویژه کاربرانی که مدتها از سایت سکه ها خرید کرده‌اند و جمع شده کنسل شود!! در اینصورت ما هیچ فرقی با مشتری جدیدی که تا کنون خریدی نکرده نداریم.
امیدوارم که راه حل مناسبتری پیدا کنید.
با تشکر
*****
با سلام
آیا بهتر نبود که تخفیفات کاربری ویژه برای مشتریانی که سالهاست به سایت سکه ها وفادار بوده اند ، به سایت جدید انتقال یابد؟ در واقع با این سیاست جدید ، من نوعی که مثلا از ابتدای سایت سکه ها از شما خرید کرده ام تا حالا ، با کاربر جدید ، در سایت ایران آنتیک شرایط یکسانی دارم. و همین طور دیگر دوستانی که سالهاست از شما خرید کرده‌اند و مشمول تخفیفات ویژه شده اند.

پاسخ:
به هیچ عنوان وفاداری و شآن و منزلت مشتریان قدیمی سایت سکه ها فراموش نخواهد شد. خدمات خاصی برای این افراد درنظر گرفته شده است. برای مثال شرکت در مزایده ها تنها برای مشتریان قدیمی امکانپذیر است و یک کاربر تازه وارد امکان دسترسی به مزایده ها را نخواهد داشت. و حتی مشتریان قدیمی می توانند محصولات مازاد خود را در قالب یک فروشگاه اختصاصی بفروش بگذارند که این کار برای کاربران تازه وارد ممکن نیست.
در هر صورت تخفیف های کاربری دیگر در سایت ایران آنتیک اجرایی نیست و دلایل بسیاری هم وجود دارد. برای مثال فروشگاه های زیادی قرار است در مجموعه ایران آنتیک فعالیت کنند و کالاهای ایشان به ناچار باید شامل تخفیف کاربری شود، ممکن است فروشنده راضی به اعطای تخفیف 4.5 درصدی نباشد.
در بازار رقابتی، تخفیف درصدی، ناخواسته باعث افزایش قیمت ها می شود. و ما تصمیم داریم 4.5 درصد تخفیف را برای تمامی خریداران یکسان لحاظ کنیم. و همانطور که در بالا عنوان شد مشتریان قدیمی از امکاناتی بهتر و بیشتر علاوه بر 4.5 درصد همگانی برخوردار خواهند بود.
*****
با سلام
یک سوال که در مورد آن توضیحی ندادید اینکه در سایت جدید لیست سکه های قاجاری فقط احمد شاه وجود دارد. آیا خرید و فروش و لیست قیمت دوره های قبل از احمد شاه اضافه خواهند شد ؟

پاسخ:
منظور تهیه اشتراک VIP برای دیدن قیمت های جداول بوده است که پاسخ قبلی اشتباه داده شد.

ارسال جدید

روشی برای تشخیص کاربران انسانی از ماشین‌های خودکار.
اعداد در تصویر با صفحه کلید انگلیسی (EN) وارد شود

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید، نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مقاله یا مطلب بالا ارسال کنید.