لطفا منتظر بمانید...

شرایط و ضوابط استفاده از خدمات سکه ها

استفاده کاربران از کلیه خدمات ارائه شده در سایت سکه ها (از جمله بخش حساب کاربری، تخفیف ها، پرسش و پاسخ، نقد و نظر، تصاویر، محصولات و مقالات) منوط به قبول شرایط و ضوابط حاکم بر سایت سکه ها می باشد. از این رو همه کاربران یا مشتریان در استفاده از تمام یا بخشی از آن امکانات، پذیرای شرایط و قوانین ذیل خواهند بود. و استفاده از سایت به منزله توافق ایشان با این ضوابط است.

بدیهی است قوانین و ضوابط مندرج ذیل جایگزین تمامی توافق نامه های قبلی خواهد بود.

 

ضوابط کلی

تمامی روش ها و قوائد اجرایی سکه ها مطابق با قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک کشور است. و متعاقباَ کاربر یا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است. در صورتی که هرگونه تغییری در قوانین مندرج، قوائد و نحوه خدمات وبسایت سکه ها در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده دائم شما از سایت سکه ها به منزله پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف کاربر

کاربر به شخص یا شرکتی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، و به هرگونه ای از خدمات سکه ها استفاده می کند.

 

تماس الکترونیکی آنلاین

هنگامی که شما از خدمات سکه ها استفاده می کنید، پرسش خود را ثبت یا به پرسش دیگران پاسخ می دهید و یا به مدیریت سکه ها ایمیل می فرستید، این تماس ها به صورت الکترونیکی و آنلاین انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوائد باشد، شما می پذیرید که سکه ها به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های آنلاین سکه ها) به درخواست شما پاسخگو باشد.

 

سیاست های رعایت حریم خصوصی

سکه ها به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

همینطور سکه ها متعهد می گردد تا حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع نماید و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، افزایش دهد. در واقع شما با استفاده از سایت سکه ها، رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات سکه ها، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است. سکه ها محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند می باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام نمایند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.sekeha.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت سکه ها هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.sekeha.com و همچنین، هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی و موبایلی همچون YahooMessenger ، Whatsup یا Telegram و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

 

نمایندگی

سکه ها در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق وب سایت و دفتر رسمی (واقع در صفحه تماس با ما) رسیدگی می شود. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی با شماره تلفن 01135331590 اطلاع دهید.

 

پرسش و پاسخ، نقد و نظر، تماس ها، آگهی ها و سایر مطالب

سایت سکه ها ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل سکه ها نیستند و سایت سکه ها هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت ها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت سکه ها این لینکها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینکها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیمی باشد. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحه های مختلف سایت سکه ها لینک می شوند را افرادی خارج از سکه ها اداره می کنند، بنابراین سایت سکه ها نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. در بخش آگهی سکه ها، مسئولیت هر آگهی با آگهی دهنده می باشد و سکه ها هیچگونه مسئولیت یا ضمانتی در قبال صحت آگهی را متقبل نمی شود. شما توافق می کنید مسوولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت سکه ها باشد، خود برعهده بگیرید.

کاربرانی که قصد ارسال پرسش یا نظر در سایت دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال، سکه ها هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی سکه ها درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

 • نظر کاربران باید مطلوب باشد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند:

   - قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

   - کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید 

   - استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

   - بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

 • با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از بخش پرسش و پاسخ سایت استفاده نمایید.
 • تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 • کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.
 • قسمت نظرات سایت، متفاوت با تالارهای گفتگو (فروم) می باشد، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت می باشد و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
 • تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 • کاربران سایت می توانند برای آگاهی از تغییرات قیمت از جدول تغییر قیمت در سایت استفاده نمایند، لذا کاربران به هیچ وجه نباید در بخش نظرات مبلغ "قیمت" را ثبت نمایند یا درباره قیمت اظهار نظر کنند.
 • از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف محصول در نظرات خود خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
 • "نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
 • با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت های دیگر خودداری نمایند.
 • تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
 • کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.
 • ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید. 
 • لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران می باشد.
 • کاربران در نظر داشته باشند که سکه ها، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می داند اما سایر ویرایش هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

 

محتوا

در همه حال سکه ها نهایت تلاش و دقت خود را در راستای ارائه صحیح تمامی خدمات خود می کند. و به همین منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و قابل استناد استفاده می کند. اما سکه ها نمی تواند تضمین کند که توضیحات محصول و یا دیگر مطالبی که در سایت درج شده عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط سکه ها دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب سایت سکه ها هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه های سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. خدمات سایت همانگونه که باید باشد ارائه می شود و سایت سکه ها تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

حق تکثیر (کپی رایت)

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سکه ها، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سکه ها  جزئی از اموال و دارایی های سکه ها محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سکه ها است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سکه ها محفوظ می دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سکه ها و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سکه ها است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت سکه ها و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سکه ها محفوظ است.

© کلیه محتویات مندرج در سایت سکه ها شامل قانون حق تکثیر (کپی رایت) است و به سایت سکه ها تعلق دارد.

 

حوادث غیر مترقبه

تمامی شرایط و قوانین مندرج فوق، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه، سکه ها هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

سکه ها خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق روش های تماس ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

قوانین فوق در تاریخ 1395/07/06 بروز رسانی شده است.