پرسش از مدیریت سایت
سلام.
یک سوال از مدیریت محترم سایت سکه ها داشتم. ما به عنوان کاربران این پایگاه اینترنتی تمامی قوانین و ضوابط سایت شما اعم از نوع طرح پرسش ، شیوه ارسال تصاویر و ... را رعایت می کنیم و همچنین شاهد هستیم که مدیریت سایت در ثبت سوالات و پاسخ ها به میل خود رفتار می کند و بعضا اقدام به ویرایش ها و حذف های سلیقه ای میکند که تاکنون هم ظاهرا کسی معترض آن نشده ولی سوالی که بنده دارم این است که آیا سایت شما همان قدر که از کاربران توقع رعایت مقررات را دارد، خود را نسبت به ایشان و اعتمادی که به سایت می کنند، مسئول می داند ؟!!! در کجا و در کدام سایت دیده شده که اینقدر سهل انگاری و بی مبالاتی صورت گیرد که اطلاعات کاربران به همین راحتی در عرض چند لحظه ناپدید شود ؟!! ممکن است چنین اتفاقی برای سایتهای ساده و معمولی امری عادی تلقی شود اما برای سایتی که این تعداد بازدیدکننده و اطلاعات ایمیل و شماره تلفن افراد مختلف را با نام و مشخصات آنها دارد و ساز و کاری خاص و تاحدی پیچیده در طرح و بررسی سوالات و پاسخ ها و همچنین امتیاز دهی به کاربران را تعیین کرده، واقعا جای تعجب و بسی تأسف دارد!!!!
پاسخ به پاسخ اول شما: اگر توضیحات پیشین شما قانع کننده بود، بنده پرسش فوق را مطرح نمی کردم!
چگونه ۹۹ درصد اطلاعات برگشته که امتیاز من از ۹۷ به ۲۲ تنزل کرده؟! یعنی تمام پرسش و پاسخهای یک ماه اخیر تنها یک درصد مطالب مندرج در سایت بوده ؟!!!!
پاسخ به پاسخ دوم شما: ما قبل از اینکه سوال مطرح کنیم، قوانین سایت را خوانده ایم. نیازی به دستور شما نیست!
پاسخ به پاسخ سوم شما: اصلا منظور مرا متوجه نشده اید! کجا من گفتم که هیچ موردی در سایت های دیگر وجود نداشته؟!! گفتم شما باید از اطلاعات مراقبت بیشتری می داشتید که نداشته اید!!! این اتفاق در چند وقت قبل هم به صورت کوتاه مدت رخ داد که متاسفانه این بار با شدت بیشتری تکرار شد. در ضمن سایتهایی که مثال زدید، اغلب فروشگاه اینترنتی هستند نه مثل سکه ها یک سایت برای تبادل اطلاعات علمی. همچنین لازم به ذکر است که آن سایتها که دچار این مشکل شده اند، قوانین دست و پا گیر و انتظارات عجیب شما را از کاربران ندارند. همین الان با یک سرچ ساده می توانید دریابید که سایتی چون ایسام هرگز سانسورهای شما را در پرسش و پاسخ منظور نمی کند و آزادانه نظرات را منتشر می کند. حتی نظراتی که در مخالفت با خود سایت ایسام هست!
قضاوت درباره گفت و شنود بنده با شما هم به عهده دوستان و کاربران گرامی. چون این آخرین پیام من در سایت شما بود.