لطفا منتظر بمانید...

راهنمای ایجاد حساب کاربری

راهنمای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت «سکه ها»

ثبت نام و عضویت سکه هابرای ثبت هرگونه سفارش در «سکه ها»، نیاز به داشتن حساب کاربری است.
ایجاد حساب کاربری، کار ساده‌ای است. کافی است تا گزینه «ثبت نام» را از قسمت بالای صفحه یا از بخش «حساب من» در منوی سمت چپ انتخاب نمایید.

با انتخاب این گزینه فرم ثبت‌نام در سایت سکه ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تکمیل کردن این فرم بین 3 تا 5 دقیقه زمان لازم دارد، ولی در ثبت اطلاعات خود به چند نکته مهم دقت نمایید:


1- از آنجا که تنها راه ارتباط «سکه ها» با شما از طریق اطلاعات درج شده در این فرم است، تلاش نمایید تا اطلاعات به صورت کامل و دقیق تکمیل شود.

2- از آنجا که در طی ثبت سفارش،‌ آخرین وضعیت و زمانبندی هر یک از مراحل فقط از طریق تلفن همراه و نامه الکترونیکی به دست شما خواهد رسید، لطفا در ثبت دقیق آنها کوشش نمایید. بدیهی است هرگونه اشتباه در ثبت این اطلاعات موجب توقف در مراحل ثبت ورود به حساب کاربریسفارش خواهد شد.

3- از آنجا که سفارشات شما به نام و نشانی‌ ثبت شده در «فرم ثبت‌نام» ارسال می‌شود، لطفا «اطلاعات فردی»، «استان» و «شهرستان» محل سکونت و نشانی پستی خود را کامل،‌ دقیق و به زبان فارسی وارد نمایید.

صفحه ورود به حساب

ورود به حساب کاربری


4- در صورت تغییر اطلاعات تماس یا نشانی،‌ لطفا اطلاعات خود را به‌‌روز نمایید. این امر پس از «ورود» به فروشگاه، از طریق ویرایش «مشخصات من» (از منوی «حساب من») امکانپذیر است.

 

 

 

 

بازگشت به صفحه اصلی راهنما >>