لطفا منتظر بمانید...

تبلیغات

اطلاعیه؛ پایان تعطیلی موقت فروشگاه سکه ها

Sekeha.com Opening Store

به اطلاع مشتریان محترم می رساند، روز شنبه گذشته قرار بر این بود کلیه قیمت های محصولات فروشگاه را بروز رسانی نماییم. اما بدلیل مصادف شدن آن با جابجایی سخت افزاری کل سایت، فرصت بروز رسانی را پیدا نکرده ایم. در مدت جابجایی داده ها از یک سرور به سرور جدید و وقفه زمانی ایجاد شده ممکن بود سفارشات ثبت شده ذخیره نشده و اصطلاحا ناپدید گردند و سابقه آنها از دست برود. به همین دلیل امکان خرید را بطور موقت و تا پایان جابجایی ها و رفع اختلالات، غیرفعال کرده ایم.

در حال حاضر روند سفارش پذیری به حالت عادی خود بازگشته است. و با بروز رسانی های قیمتی که انجام پذیرفته، مشتریان گرامی میتوانند اقدام به خرید فرمایند.

 

از وقفه پیش آمده پوزش می طلبیم

و از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم

بخش فنی پایگاه سکه ها

نویسنده
تاریخ ارسال
بازدید 2212
/اطلاعیه-پایان-تعطیلی-موقت-فروشگاه-سکه-ها.html
logo
سکه ها

اطلاعیه؛ پایان تعطیلی موقت فروشگاه سکه ها

اطلاعیه؛ پایان تعطیلی موقت فروشگاه سکه ها700644
به اطلاع مشتریان محترم می رساند، روز شنبه گذشته قرار بر این بود کلیه قیمت های محصولات فروشگاه را بروز رسانی...

دیدگاه ها

*****
ضمن عرض سلام و احترام خدمت مسئولین محترم وبسایت سکه ها خواستم از زحماتی که برای زنده نگاه داشتن و رونق بخشیدن مجموعه داری در ایران میکشید تشکر ویژه ای از شما بکنم.از این که وقت میگذارید به سوالات پاسخ میدهید و مجموعه داران را راهنمایی میکنید ممنونم.شما مرجع مورد اعتماد هستید.درخصوص قیمت ها هم در جواب دوستان عرض کنم با توجه به این که شخصا به واریته ها و ارور های تاریخ علاقه مندم قیمت های وبسایت بسیار ارزانتر از قیمت هایی است که بعضا مجموعه داران میدهند.
*****
سلام و درود خدمت مدیریت سایت وزین سکه ها و دیگر دوستان
انصاف حکم میکند که بنده هم نظر مثبت خودم را عنوان کنم. شخصا سکه دو قران خریدم از شما در روز آخر جشنواره به قیمت 55 تومان. یعنی چیزی حدود قیمت نقره ذوب کردنی. اتفاقاً من از مشتریانی هستم که بی استثنا هر روز چندین بار به سایت سر میزنم. قیمت ها را میبینم . و انصافاً این گونه نیست که دوست مون عنوان کردند. خیلی از قیمت ها تغییر چندانی نکردند و یا اصلا بی تغییر بودند. هنوز سکه هایی هست در سایت که نزدیک به قیمت ذوب کردنی هست و اگر پایین تر باشد ، ذوب کردن این سکه ها توجیه پیدا میکند و آب می شوند. برخی سکه های کمیاب رصد میکنم و هیچ تغییری نداشتند. البته برخی سکه ها هم هستند که به نظرم قیمت شان زیاد است اما این ارتباطی به قیمت نقره شان ندارد. در واقع نظر مدیریت سایت هست که از لحاظ کمیت در چه محدوده قیمتی ای قرار میگیرد. و این موضوع ارتباطی به موج گرانی اخیر ندارد. پیش از این گرانی دلار هم همین قیمت بوده.
کوتاه سخن اینکه ، با وجود بالا رفتن قیمت دلار و نرخ نقره، بسیاری از سکه ها که نزدیک به قیمت فلز شان معامله میشوند، همچنان قیمت معقولی دارند و اگر اندکی افزایش داشتند ، خرده ای بر سایت نیست . اثر طبیعی گران شدن دلار و قیمت نقره است
با سپاس
*****
سلام و احترام . اول از بابت سایت خوب شما و خدماتی که ارائه میکنید ممنون اما بالابردن دوباره قیمتها در حالی که قدرت خرید هم برای کاربران کاهش پیدا کرده در اوضاع بد اقتصادی کشور کار درست و صحیحی نیست توجه داشته باشید که کاربران شما مجموعه دار و اهل هنر هستند نه تاجر بازاری
ارادتمند رستمی

پاسخ:
امروز قیمت یک گرم نقره با عیار 900 برابر است با 5,706 تومان که یک سکه 2000 دینار رضا شاه 9.2 گرم نقره با عیار 900 دارد. در نتیجه قیمت نقره این سکه 52,500 تومان است، حال قیمت این سکه در سایت با کیفیت AU برابر است با 60,000 تومان...
مطمعنا اگر ما و مجموعه داران این سکه ها را با این قیمت نخریم، متاسفانه، متاسفانه و متاسفانه، آنها به کوره های ذوب سرازیر میشوند تا شمش نقره گردد و به قیمت نقره فروخته شوند.
*****
با سلام با اینکه در خرداد یکبار قیمت ها بروز شده بود و بعضی قیمت ها را هم بمحض شروع جشنواره(نظیر دوهزار دیناری تصویری رضاشاه Au) بالا برده بودید فقط بروز رسانی امروز شما حدود 40 درصد قیمت کالاهای سایت را بالا برده در صورتی که قیمت نقره از خرداد تا الان 40 درصد اضافه نشده! بازارهای دیگر نظیر ایسام قیمت ها را قبل از شما بالا برده بودن و این کار شما باعث می شود مجددا قیمت ها را بالاتر از قبل ببرند و این دور تسلسل همچنان ادامه دارد! بنظر من در این وضعیت پیشی گرفتن عرضه بر تقاضا فعلا نخریدن است تا حباب قیمت ها کم شود. البته غافل نمانیم که حرمت امامزاده را خادمش باید نگه دارد و این حد بالا بردن قیمت حداقل از سایت سکه ها بعید بود(وگرنه بر گرانی ها که همه واقفیم!) اما یک پیشنهاد: اگر بتوانید سیستم کاربری ویژه را تقویت کرده و حداکثر تخفیف را بالاتر برده و بگونه ای باشد که کاربران مشتاق به خرید شوند ذره ای از این درد گرانی ها و مشکلات کاسته اید. ارادتمندم

پاسخ:
موردی را که مثال عام زده اید، تنها همان یک مورد بوده است!
هیچ سکه ای به غیر از سکه 2000 دینار 1306 AU رضا شاه، قبل از جشنواره افزایش قیمت نداشته است. افزایش قیمت این سکه هم به دلیل خرید بی رویه توسط افرادی غیر از اعضا و مشتریان دائمی سایت رخ داده است.
افزایش 40 درصدی کدام سکه نظر شما را جلب کرده حداقل 10 مورد از 1400 محصول موجود سایت را مثال بزنید. از این تعداد کالا 1000 قلم تغییری نداشته اند و 300 قلم بین 5 تا 10 درصد و تنها 100 قلم بین 10 تا 30 درصد افزایش قیمت داشته است.
هر زمان کوچک ترین تغییر قیمتی در بازار صورت گیرد ما از آن مطلع خواهیم شد. در روزهای تخفیفات جشنواره ، خیلی از سکه ها با قیمت بسیار پایین تر از قیمت بازار و در مواردی پایین تر از قیمت نقره بفروش رسید! و ما به هیچ عنوان قیمت را افزایش ندادیم و حتی موجودی کالا را کم نیز نکردیم. و قبل از پایان جشنواره، اطلاع رسانی از بروز رسانی و افزایش قیمت ها بعد از پایان جشنواره نمودیم و یک روز هم جشنواره را تمدید کردیم تا همه مشتریان خوب و دائمی سایت بتوانند از این فرصت استفاده کنند و خرید خود را انجام دهند.
امروز قیمت یک گرم نقره با عیار 900 برابر است با 5,706 تومان که یک سکه 2000 دینار رضا شاه 9.2 گرم نقره با عیار 900 دارد. در نتیجه قیمت نقره این سکه 52,500 تومان است، حال قیمت این سکه در سایت با کیفیت AU برابر است با 60,000 تومان...
مطمعنا اگر ما و مجموعه داران این سکه ها را با این قیمت نخریم، متاسفانه، متاسفانه و متاسفانه، آنها به کوره های ذوب سرازیر میشوند تا شمش نقره گردد و به قیمت نقره فروخته شوند.

ارسال جدید

روشی برای تشخیص کاربران انسانی از ماشین‌های خودکار.
اعداد در تصویر با صفحه کلید انگلیسی (EN) وارد شود

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید، نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مقاله یا مطلب بالا ارسال کنید.