1
پیشنهاد به سایت (انتقاد از سایت)
"پروسه تایید پرسش ممکن است بین 10 دقیقه تا حداکثر 6 ساعت به طول انجامد."
جمله ای که بیشتر به یک شوخی شبیه است!
متأسفانه در چند ماه اخیر، روند بروزرسانی و تأیید سؤالات به قدری طول می کشد که به نظر می رسد که مدیریت محترم سایت، در رودربایستی قرار گرفته و ناچار به ثبت پرسشهای دوستان است. تردیدی وجود ندارد که سایت سکه ها برخلاف ظاهر غیر تجاری اش، کارکردی کاملا تجاری برای گردانندگان آن دارد و به نوعی، سایت پشتیبان و مسئول تبلیغات و معرفی سایت ایران آنتیک است؛ با این حال، اگر اداره این سایت برای مدیریت محترم مقرون به صرفه نیست، ما راضی به زحمت و مشقت ایشان نیستیم و می توانید که سایت را تعطیل کنید و اگر هم سؤال مهمی پیش آمد، یا حضورا خدمت میرسیم و یا پرسش خود را در سایت ایران آنتیک مطرح میکنیم. زیرا حقیقتا به نظر میرسد که اداره همزمان دو سایت، چندان برای تیم جناب موسوی امکان پذیر نیست... به ویژه اینکه ایشان هم مدتهاست که به بسیاری از سوالاتی که از خودشان میشود، جواب نمیدهند.

ویرایش شده: "انتقاد" به تیتر اضافه شد
متأسفانه توضیحات سایت، فقط توجیهاتی غیر قابل قبول است که بیش از پیش موجب کدورت دوستان می شود.
واقعا جای تعجب دارد که مدیریت محترم سایت از ساعات اداری و غیر اداری صحبت به میان میاورد! اداره کردن یک پایگاه اینترنتی با چرخاندن یک شعبه بانک متفاوت است. فضای مجازی، روز و شب و ساعات اداری و غیر اداری نمیشناسد... در ضمن شما در بخش پرسش و پاسخ، مدعی شده اید که نهایتا ۶ ساعته پرسشها را تایید یا رد میکنید و هیچ اشاره ای هم به ساعات اداری و غیر اداری نداشته اید. من حتی شاهد بوده ام که تایید پاسخ آقای موسوی هم ساعتها طول کشیده است!
ضمنا منظور من از پاسخ ندادن جناب موسوی، عدم پاسخگویی ایشان به سوالاتی بود که فقط از ایشان پرسیده میشود وگرنه کسی توقع ندارد که ایشان به همه سوالات سایت پاسخ دهند.