لطفا منتظر بمانید...

کارگاه ضرب سکه های تقلبی در مهاباد متلاشی شد

سکه ها : فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از متلاشی شدن کارگاه ضرب سکه های جعلی و طلاجات تقلبی در شهرستان مهاباد طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در شهرستان مهاباد به ضرب سکه های جعلی و طلاجات تقلبی اقدام و به انتشار و تزریق در بازار و شهرستان های همجوار می کند رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران آن فرماندهی قرار گرفت.

سردار شرفی افزود: با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و پلیسی نهایتا دو مغازه و یک باب منزل مسکونی مورد استفاده متهمان در این زمینه شناسایی شد و پس از کسب دستور قضایی مورد بازرسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در شهرستان مهاباد به ضرب سکه های جعلی و طلاجات تقلبی اقدام و به انتشار و تزریق در بازار و شهرستان های همجوار می کند رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران آن فرماندهی قرار گرفت.

سردار شرفی افزود: با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و پلیسی نهایتا دو مغازه و یک باب منزل مسکونی مورد استفاده متهمان در این زمینه شناسایی شد و پس از کسب دستور قضایی مورد بازرسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بازرسی از محل های یاد شده چهار دستگاه بزرگ ضرب سکه و مقادیر زیادی طلاجات اصلی و تقلبی به همراه سکه های مضروب شده و زنجیر های زینتی کشف و ضبط گردید. فرمانده انتظامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از محل های یاد شده چهار دستگاه بزرگ ضرب سکه و مقادیر زیادی طلاجات اصلی و تقلبی به همراه سکه های مضروب شده و زنجیر های زینتی کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

 

منبع: فارس

 

 

 

نویسنده
تاریخ ارسال
بازدید 1312
/24012015-کارگاه-ضرب-سکه-های-تقلبی-در-مهاباد-متلاشی-شد.html
logo
سکه ها

کارگاه ضرب سکه های تقلبی در مهاباد متلاشی شد

کارگاه ضرب سکه های تقلبی در مهاباد متلاشی شد
سکه ها : فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از متلاشی شدن کارگاه ضرب سکه های جعلی و طلاجات تقلبی در شهرستان مهاباد...

دیدگاه ها

نقد یا نظری ثبت نشده است، شما اولین باشید

ارسال جدید

روشی برای تشخیص کاربران انسانی از ماشین‌های خودکار.
اعداد در تصویر با صفحه کلید انگلیسی (EN) وارد شود

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید، نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مقاله یا مطلب بالا ارسال کنید.