لطفا منتظر بمانید...

انتشار کتاب سکه های آغازینتاریخ ارسال: | بازدید: 261

نویسنده

کتاب سکه های آغازین ؛ بررسی سکه های آسیای صغیر موجود در موزه سکه بانک سپه

کتاب سکه های آغازین که به بررسی سکه های آسیای صغیر موجود در موزه سکه بانک سپه می پردازد توسط روابط عمومی بانک سپه منتشر گردید.

کتاب سکه های آغازین توسط احسان احمدی نائینی کارشناس موزه سکه بانک سپه به عنوان پژوهشگر و نگارنده و در 84 صفحه مصور رنگی به زبان فارسی و انگلیسی منتشر گردیده است.

این کتاب نگاهی دارد به نخستین سکه های ضرب شده در جهان در مناطق اژین ، لیدی و سایر قسمت های آسیای صغیر بر مبنای موجود در موزه بانک سپه و در عین حال بخش هایی مرتبط برای آگاهی خوانندگان از پیشینه داد و ستد در جهان باستان ، پیدایش سکه و اهمیت سکه شناسی ، معرفی آسیای صغیر به عنوان نخستین خاستگاه سکه و شرح تصرف آن مناطق توسط کوروش و معرفی برخی از خدایان و الهه های مهم یونان باستان که همگی برای درک بهتر سکه شناسی آسیای صغیر لازم و ضروریست.

متاسفانه قیمت و نحوه فروش کتاب سکه های آغازین مشخص نمی باشد و بنظر می رسد توسط موزه سکه بانک سپه به بعضی از بازدیدکنندگان عالی رتبه موزه اهداء شود.

صفحه اختصاصی کتاب در سایت سکه ها


 

دیدگاه ها

سلام. من این کتاب را از موزه بانک سپه به عنوان هدیه دریافت نمودم.کتاب بسیار خوبی است و مطالب آن را در مورد سکه های آغازین را در سایر منابع فارسی قبلا ندیده ام.

ارسال جدید

روشی برای تشخیص کاربران انسانی از ماشین‌های خودکار.
اعداد در تصویر با صفحه کلید انگلیسی (EN) وارد شود

تصویر کپچا

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید، نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مقاله یا مطلب بالا ارسال کنید.
جهت دریافت اخبار، فروش‌های ویژه و کد‌های تخفیف لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
فروش کتاب های تخصصی فروش کتاب های تاریخ شناسی