لطفا منتظر بمانید...

راهنمای انتخاب کالا

- راهنمای انتخاب کالا

اولین قدم برای خرید کالا از سایت سکه ها ، رویت و بررسی مشخصات کامل آن کالا خواهد بود.

در سایت «سکه ها» وجود دسته‌بندی، فیلترهای انتخاب، جستجوی پیشرفته و... دسترسی به کالاها را آسان تر کرده، تا شما ساده تر بتوانید کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در ادامه، امکانات نمایشی و ابزار بازیابی کالاهای فروشگاه معرفی شده‌اند.

مشاهده کالاها
با انتخاب هر یک از گزینه‌های اصلی موجود در منوی «دسته‌بندی‌ها» (در سمت راست صفحه)، می‌توانید به کالاهای موجود در آن یا در زیرشاخه آن دسترسی پیدا کنید. و برای دسترسی مستقیم به همه محصولات می توانید از منوی سمت چپ روی «همه محصولات موجود» کلیک کنید.

برگشت به صفحه اصلی فروشگاه از طریق انتخاب گزینه «خانه» در قسمت فوقانی صفحه یا کلیک بر روی نشان "سکه ها" امکانپذیر است.


دسته‌بندی فرعی یا زیرشاخه‌ها
نحوه دسته بندی سایت سکه ها بسیار ساده و بصورت منوی آکاردئونی می باشد که در کمترین زمان ممکن شما را به سکه یا محصول مورد نظرتان می رساند. در مواردی که تمایل دارید مستقیم وارد شاخه اصلی شوید بدون اینکه منوی زیر شاخه را مشاهده نمایید، انتخاب آن از همین جا امکانپذیر خواهد بود. این موارد با نشانه در جلوی نام دسته‌بندی قابل شناسایی هستند.


نحوه مشاهده کالاها
در صفحات نمایش کالاها، امکان نمایش محصولات یک دسته‌بندی به چهار حالت نمایش تک ستونی، دو ستونی، خلاصه و نمایش همه محصولات وجود دارد. این گزینه تحت عنوان «نمایش به شکل» در قسمت بالای محیط نمایش محصولات وجود دارد.


در نمایش تک ستونی، تمامی اطلاعات کلی کالا به همراه امکان انتخاب «تعداد» در درخواست خرید به صورت یک ستون ارائه می‌شود.

در وضعیت نمایش «دوستونی»،‌ اطلاعات کالاها در دوستون و در شرایط «خلاصه»، تنها نام کالا به همراه تصویر کوچک آن، در قالب جدول نمایش داده خواهند شد.

لازم به توضیح است با انتخاب یکی از نحوه‌های نمایش، شیوه انتخاب شده به عنوان نحوه نمایش پیش‌فرض صفحه در نظر گرفته شده و در مراجعات بعدی، کالاها با روش انتخاب شده نمایش داده خواهند شد. بدیهی است در هر بار  تغییر این گزینه، شیوه انتخاب شده جدید به عنوان نحوه نمایش پیش‌فرض جایگزین روش قبلی خواهد شد.


فیلترهای انتخاب
با ورود به صفحه نمایش محصولات هر دسته‌بندی، منوی «فیلتر انتخاب من» در ذیل منوی اصلی (در بخش سمت راست صفحه) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با استفاده از این ابزار، نمایش کالاها به موارد مورد نیاز شما خلاصه خواهد شد.
فیلتر «قیمت» همواره در تمامی دسته بندی ها بصورت ثابت وجود دارد و فیلترهای دیگر نسبت به موارد کاربرد به این دو اضافه خواهند شد. به عنوان مثال، در دسته «جمهوری اسلامی» علاوه بر فیلتر «قیمت» می‌توان به فیلتر "جنس سکه" اشاره نمود. جهت جستجوی بهتر و پیشرفته تر روی گزینه «پیشرفته» کلیک نمایید.


ترتیب نمایش در فهرست محصولات
در محیط نمایش کالاهای فروشگاه «سکه ها»، تمامی محصولات به صورت پیش‌فرض بر اساس‌ تاریخ ورود اطلاعات ارائه شده‌اند. بر اساس این گزینه، جدیدترین موارد اضافه شده به مجموعه در بالای فهرست نمایش کالا قرار می‌گیرند.
علاوه بر حالت نمایش پیش‌فرض،‌ این امکان برای شما فراهم شده تا نمایش کالاهای یک دسته‌بندی را بر اساس «گرانترین | ارزانترین»، «حروف الفبا» و «محبوب‌ترین» و... مرتب نمایید.
به عنوان مثال چنانچه نحوه مرتب‌سازی بر حسب «پرفروش ترین» انتخاب شود، فهرست محصولات بر اساس پرفروش‌ترین، لیست خواهد شد.


فهرست علاقمندی ها
شما در هر لحظه این امکان را خواهید داشت تا کالاهای مورد نظرتان را به لیست مورد علاقه‌تان بیافزازید. در صورت ورود با حساب کاربری‌تان، امکان رویت لیست مورد علاقه‌تان وجود داشته و در هر زمان نیز می‌توانید اقلام این فهرست را کم یا زیاد نمایید.

 

بازگشت به صفحه اصلی راهنما >>